Najlepsze piekarniki w lipcu 2023 roku

Piekarnik MIELE H 7164 B Elektryczny Stalowo-czarny A+

Od najlepszych piekarników oczekujemy przede wszystkim poprawy i ułatwienia procesu gotowania, a Miele H7164BP spełnia te oczekiwania. Piekarnik jest niezawodny i łatwy w obsłudze, a ponadto posiada wiele funkcji, które przypadną Państwu do gustu – np. technologię Pieczenie Plus. Dzięki wspomaganiu wilgocią pozwala uzyskać doskonałe rezultaty podczas pieczenia.

Cena jest całkiem spora, ale Miele H7164BP dowiedzie że jest tego warty. W piekarniku znajduje się sonda Taste Control, dzięki której potrawy nie rozgotowują się, a także funkcja szybkiego nagrzewania, która sprawia, że piekarnik jest gotowy do pracy w każdej chwili. Możesz nawet sterować urządzeniem za pomocą telefonu komórkowego – co sprawi, że poczujesz się jak byś przeniósł się do przyszłości.

Do dyspozycji jest łącznie 76 litrów, co wystarczy, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających kucharzy. Szczególne wyróżnienie należy się również elementom sterującym i wyświetlaczowi, które są eleganckie i intuicyjne – panel wyświetlacza Direct Sensor S umożliwia wybór programu i rozpoczęcie gotowania za naciśnięciem jednego przycisku.

SPECYFIKACJA
Pojemność 76 litrów
Klasa energetyczna A+
Samoczyszczenie Tak katalityczne
Moc 3.5 kW


POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ

+Sterowanie smartfonem
+Duża pojemność
+Funkcja Pieczenie Plus
+Automatyczne programy
+Możliwość ustawienia wielu języków obsługi
+Chłodny front
+Miękkie domykanie

Gdzie kupić?
Media Expert

media expert

Piekarnik BOSCH HBG634BS1 Elektryczny Inox A+

Pierwszą cechą, która zainteresowała nas w Bosch Serie 8 HBG634BS1, jest dedykowana funkcja pieczenia pizzy, dzięki której za każdym razem uzyskasz idealnie chrupiący spód, ale jest też wiele innych ciekawych funkcji, które mogą zachęcić Cię do zakupu. Jest to doskonały, wszechstronny piekarnik, który z pewnością zasługuje na miejsce na naszej liście najlepszych piekarników.

Bosch zastosował tu Termoobieg 4D, czyli wentylator obrotowy, który nieustannie rozprowadza ciepło po wnętrzu piekarnika, dzięki czemu smaki nie przenoszą się, a pieczenie jest równomierne. Czyszczenie urządzenia jest tak proste, jak jego szybkie przetarcie, ponieważ wewnętrzne ścianki pokryte są chropowatą warstwą ceramicznych kulek, które wychwytują tłuszcz i rozpryski jedzenia.

Kolejnym powodem, dla którego ten model Bosch wyróżnia się na tle innych piekarników, jest prosty wyświetlacz dotykowy umieszczony na górze urządzenia – jest on o wiele bardziej minimalistyczny i prosty niż elementy sterujące w wielu innych piekarnikach. 

SPECYFIKACJA
Pojemność 71 litrów
Klasa energetyczna A+
Samoczyszczenie Tak EcoClean Direct
Moc 3.65 kW

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ
+Obrotowy wentylator zapewnia równomierne gotowanie
+Wkładki pochłaniają tłuszcz
+Dedykowana funkcja do pizzy
+13 rodzajów grzania
+Łatwy demontaż drzwi do czyszczenia
+Chłodny front
+Miękkie domykanie
+Grill z termoobiegiem 4D
+Oświetlenie Halogenowe

Gdzie kupić?
Media Expert
Media Markt
Erli.pl

Piekarnik AEG BCE451350M Elektryczny parowy

Pierwszą rzeczą, którą należy powiedzieć o piekarniku AEG jest to, że zdecydowanie nie jest to tylko do pieczenia. Można dodać trochę wody do piekarnika i aktywować funkcję PlusSteam który powoduje dodanie pary na początku procesu pieczenia. Obecność pary zapewnia chrupiącą skórkę oraz miękki i delikatny środek dla naszych wypieków. W szczególności jeżeli chcemy mieć świeżo wypieczone pieczywo.

Model ten jest świetny do pieczenia różnorodnych potraw. Ma ogromny zakres temperatur od 40ºC do 300ºC, z możliwością jednoczesnego korzystania z grilla i piekarnika – możesz sobie wyobrazić, jak potężna jest to moc. Co ważniejsze, szybko osiąga temperaturę, jaką chcesz, i utrzymuje ją bardzo dokładnie. Jest to szczególnie ważne, jeśli robisz długie, powolne pieczenie lub duszenie. 

AEG BCE451350M jest wyposażony w dwie standardowe półki i półkę na patelnię grillową – funkcja Multilevel Cooking . Dodatkowa okrągła grzałka w piekarniku zapewnia równomierne efekty pieczenia każdej potrawy – nawet na trzech poziomach piekarnika jednocześnie. Dzięki temu każda porcja smakuje równie doskonale.

Funkcja samoczyszczenia działa wyjątkowo dobrze, a drzwi z funkcją stay-cool rzeczywiście wydają się być całkiem chłodne.

Spasowanie i wykończenie nie dorównuje droższym piekarnikom, ale jest na całkiem przyzwoitym poziomie.

SPECYFIKACJA
Pojemność 71 litrów
Klasa energetyczna A
Samoczyszczenie Tak Katalityczne
Moc 3.5 kW

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ
+Dobra cena
+Samoczyszczenie
+Interesująca funkcja pieczenia parowego
+Równomierny efekt pieczenia
+Miękkie domykanie
+Funkcja Multilevel Cooking

Gdzie kupić?
Media Expert
Erli.pl

Piekarnik BOSCH HSG636BB1 Elektryczny parowy

Bosch wielokrotnie udowadniał, że jest godnym polecenia produktem niemieckim ze średniej półki cenowej. Jego sprzęt jest ogólnie dobrze zbudowany, wydajny i w większości niezawodny.

Ten piekarnik uzyskał niezwykle wysoką ocenę, a liczne grono użytkowników ma do powiedzenia o nim same dobre rzeczy. W tym modelu możesz zamknąć drzwiczki dość agresywnie, a one, jak w nowoczesnej toalecie, po prostu zwolnią i delikatnie się zamkną.

Bosch jest wyposażony w 71 litrów wewnętrznej przestrzeni do gotowania oraz samoczyszczące się okładziny katalityczne, które pochłaniają tłuszcze rozbryzgane na ściankach.

Ten model gotuje równomiernie na każdej z pięciu pozycji półki, co czyni go kolejnym topowym wyborem dla wymagających piekarzy, którzy wymagają konsekwentnie dokładnych wyników.

SPECYFIKACJA
Pojemność 71 litrów
Klasa energetyczna A+
Samoczyszczenie Tak EcoClean
Moc 3.6 kW

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ
+Automatyczne wykrywanie punktu wrzenia
+Funkcja Perfect Chef
+Funkcja podgrzewania
+Termoobieg 4D
+Chłodny front
+Oświetlenie LED
+Program odkamieniania
+Dotykowe sterowanie

Gdzie kupić?
Media Expert
Media Markt
Erli.pl

Piekarnik MIELE H2265-1B Elektryczny

Jeśli chodzi o wysokiej jakości urządzenia gospodarstwa domowego, Miele to marka, która cieszy się zasłużoną renomą. Ten piekarnik z klasą A+ ma aż 76 litrów pojemności. Do pieczenia i zapiekania służy aż pięć poziomów półek które umożliwiają optymalne ułożenie potraw. MIELE H2265-1B jest wyposażony w szeroki wybór trybów pracy takich jak rozmrażanie, energooszczędną funkcję delikatnego pieczenia dla soczystych pieczeni, opcję intensywnego pieczenia dla pizzy, grill wentylatorowy dla chrupiących wierzchów oraz szybkie nagrzewanie dla zapracowanych.

Według Miele jego temperatury gotowania są dokładne z dokładnością do jednego stopnia i wygląda na to, że grono zadowolonych użytkowników zgadza się z tym stwierdzeniem. Najwyższej jakości piekarnik za rozsądną cenę.

SPECYFIKACJA
Pojemność 76 litrów
Klasa energetyczna A+
Samoczyszczenie Nie – Emalia łatwoczyszcząca
Moc 3.5 kW

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ
+Powierzchnia z efektem nieprzywierania
+Duża pojemność
+Chłodny front

Gdzie kupić?
Media Expert