Najlepsze lodówki w lipcu 2023 roku

Lodówka HAIER A3FE742CMJ No frost 190,5 cm

Lodówka prezentuje się rewelacyjnie, wysuwane niezależnie szuflady powodują, że bardziej postrzegamy ją jako nowoczesny mebel, niż sprzęt do chłodzenia i mrożenia. Nawet taki detal jak ścianki boczne – wykonane z blachy, na której nie widać śladów palców. To samo tyczy się podchwytów do otwierania drzwi i szuflad, co bardzo ułatwia utrzymanie czystości. Lodówka jest wysoka i głęboka. Dużym plusem jest równomierne podświetlenie ledowe całej komory lodówki. Otwierając drzwi widzimy bardzo dobrze zaplanowane rozmieszczenie półek i szuflad ze specjalnymi strefami do przechowywania zarówno warzyw i owoców jak również napojów.

W każdej strefie można ustawić indywidualnie temperaturę, wyświetlaną na drzwiach lodówki. Największą wizualną zaletą lodówki są szuflady zamrażarki wysuwane jak w komodzie, z podświetleniem. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Funkcja Instant Cool box – przesuwane szklane pojemniki, tak jakby szuflada w szufladzie, służą do zamrożenia na szybko lodów itp. Można od razu dostać się do mrożonek, bez konieczności przegrzebywania zawartości szuflad. Lodówka jest cicha i absolutnie nie absorbuje uwagi swoją pracą. Być może to zasługa bardzo dobrze spasowanej i szczelnie przylegającej tylnej obudowy, która skutecznie chroni przed kurzem i wilgocią. Innowacyjna technologia antybakteryjna ABT® firmy Haier wykorzystuje światło ultrafioletowe do zapobiegania rozwojowi bakterii w lodówce HAIER A3FE742CMJ, co pomaga zachować smak i dobrą jakość produktów. Bardziej higieniczna przestrzeń chłodnicza chroni zdrowie Twoje i Twojej rodziny

SPECYFIKACJA

Wymiary: Głębokość 67.6 cm x szerokość 70cm x wysokość 190.5cm
Klasa energetyczna E
Bezszronowa Tak – pełny No frost
Poziom hałasu 37 [db]
Pojemność 312 l chłodziarka + 151 l zamrażarka

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ

+ ABT – Czysta lodówka ze zdrowa żywnością
+ Podwójny silnik inwerterowy
+ Tylne oświetlenie diodowe
+ My zone – dostosowanie temp. w szufladach
+ Ładny wygląd
+ Instant Cool Box

Gdzie kupić?
Media Expert
Erli.pl

media expert blender kielichowy

Lodówka LG GBF72PZDMN No frost 203 cm

Za pomocą kompatybilnego smartfona i aplikacji LG SmartThinQ™ możesz zdalnie dostosowywać ustawienia temperatury lodówki do wszystkich przechowywanych w niej produktów.

Model LG GBF72PZDMN ma bardzo nowoczesny, a zarazem minimalistyczny wygląd, który wpasuje się w każde wnętrze. Mimo, że jest wysoka wygląda bardzo zgrabnie. Na powierzchni nie pozostają ślady palców, dlatego jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Będąc w kuchni słychać, że urządzenie pracuje, lecz ten dźwięk nie jest uciążliwy. Dużą zaletą jest dźwięk przypominający o domknięciu drzwi, które same się nie zamykają, co przy wyjmowaniu większej ilości produktów jest ogromną zaletą tego modelu. Wewnątrz znajdują się dwie szuflady na owoce i warzywa, które są bardzo pojemne. Składana półka, której głębokość można zmieniać pozwala na wstawienie większych garnków, które normalnie nie zmieściłyby się do standardowej lodówki. Dołączona półka na butelki sprawia, że leżą nieruchomo i nie ma obawy, że spadną. Pod względem chłodzenia ten model również sprawdza się świetnie, ponieważ funkcja Doorcooling szybko chłodzi włożone produkty, co widać po dłuższej przydatności przechowywanego jedzenia. Pojemność zamrażarki jest bardzo duża aż 107 litrów. System no Frost sprawia, że na produktach nie pojawia się lód, a dość szybko się zamrażają. Dystrybutor wody jest fajnym gadżetem, bo cały czas można mieć chłodną i czystą wodę pod ręką. Za pomocą funkcji SmartThinQ jest możliwość sterowania temperaturą i innymi funkcjami za pomocą smartfona. Polecamy ten sprzęt ponieważ jest wykonany z dobrych materiałów i spełnia swoje zadanie jak należ.

SPECYFIKACJA

Wymiary: Głębokość 68.2 cm x szerokość 59.5 cm x wysokość 203cm
Klasa energetyczna E
Bezszronowa Tak – pełny No frost
Poziom hałasu 36 [db]
Pojemność 278 l chłodziarka + 107 l zamrażarka

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ

+ Funkcja Linearcooling – dłużej zachowaj świeże jedzenie
+ Funkcja SmartThinQ
+ Oświetlenie LED
+ Ładny wygląd
+ Doorcooling
+ Składana półka

Gdzie kupić?
Media Expert
Erli.pl

Lodówka AMICA FK2515.4UT 170 cm

Kompaktowa lodówka AMICA FK2515.4UT jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Wąska lecz wysoka, przez co zmieści się prawie wszędzie. Pomimo tak małych rozmiarów zamrażarka posiada 3 szuflady. Dzięki zastosowaniu filtra FreshOn pozbywasz się szkodliwego gazu z lodówki, jedzenie nie psuje się, a Ty możesz delektować się smakiem i świeżością każdego dnia!

Biała wersja kolorystyczna zostawia znacznie mniej odcisków palców, a czarne dodatki dodają uroku.

Z opinii klientów wynika że lodówka pracuje naprawdę cicho.

SPECYFIKACJA

Wymiary: Głębokość 59.5 cm x szerokość 54 cm x wysokość 170 cm
Klasa energetyczna F
Bezszronowa – Nie
Poziom hałasu 37 [db]
Pojemność 213 l chłodziarka + 108 l zamrażarka

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ

+ Funkcja FreshON – dłużej zachowaj świeże jedzenie
+ Funkcja FrostControl
+ Oświetlenie LED
+ Ładny wygląd
+ Slim Size

Gdzie kupić?
Media Expert
Erli.pl

Lodówka BOSCH KGN39MIEP No frost

Za największy plus lodówki śmiało można uznać pojemność – aż 279 l. Szuflady ze strefą Vitafresh utrzymujące niską temperaturę sprawiają, że warzywa i owoce naprawdę utrzymują świeżość na dłużej, a mięso i ryby nie przenoszą swoich zapachów na inne produkty. Równie ważne i praktyczne to możliwość ustalania samemu układu półek na drzwiach. Dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania cenne będzie że lodówka BOSCH KGN39MIEP posiada panel dotykowy do ustawiania temperatury. Przy tego typu klasie produktu nie obyło by się oczywiście bez technologii Noforst. Szuflady nie będą oszronione, i każda z nich wysunie się bezproblemowo. Lodówka na ogół jest cicha. Można ją jedynie usłyszeć w momentach, gdy wyrównuje temperaturę, jednak nie jest to uciążliwe. Alarm, który sygnalizuje dłuższe otwarcie drzwi sprawdza się świetnie, najczęściej w przypadku pozostawiania otwartych drzwiczek przez dzieci. Plusem jest również to, że lodówka jest na górze, a zamrażarka na dole. To dobre rozwiązanie, ponieważ częściej korzysta się z lodówki przez co nie trzeba się schylać, a przechowywane produkty są na wysokości wzroku. Ponadto przeszklone półki oraz oświetlenie LED sprawiają że łatwo dostrzeżemy szukane produkty. Dzięki rączkom na lodówce nie pozostają ślady palców.

SPECYFIKACJA

Wymiary: Głębokość 66 cm x szerokość 60 cm x wysokość 203 cm
Klasa energetyczna E
Bezszronowa Tak – pełny No frost
Poziom hałasu 39 [db]
Pojemność 279 l chłodziarka + 89 l zamrażarka

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ

+ Funkcja VitaFresh – dłużej zachowaj świeże jedzenie
+ PerfectFIT – możliwość ustawienia przy bocznej ścianie
+ Funkcja Freshsense stała temperatura
+ Oświetlenie oraz wyświetlacz LED
+ Wysuwane szklane półki
+ Ładny wygląd 

Gdzie kupić?
Media Expert